O firmie

Sacer s.c. jest producentem najbardziej zaawansowanego na polskim rynku oprogramowania klasy ERP wspomagającego zarządzanie nieruchomościami.

Naszymi klientami są zarówno spółdzielnie mieszkaniowe, jednostki zarządzające zasobami gminnymi jak i zarządcy wspólnot mieszkaniowych.

Historia firmy Sacer Historia Firma Sacer s.c. powstała w 1992 roku i od początku skupiła się na tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania komputerowego do zarządzania nieruchomościami. Pierwsze wdrożenia miały miejsce w trójmiejskich spółdzielniach mieszkaniowych. Wprowadzając w kolejnych generacjach oprogramowania takie funkcjonalności jak ewidencja zarządzanych zasobów, kontekstowy podgląd konta rozrachunkowego z dowolnego miejsca systemu, czy dwukierunkowa wymiana informacji z lokatorem poprzez serwis internetowy firma Sacer s.c. wyznaczyła standardy dla tego typu systemów. Obecna piąta generacja powstała na bazie wieloletnich doświadczeń, co w powiązaniu z nowoczesną technologią pozwoliło na stworzenie systemu wyposażonego w wyjątkowo zaawansowaną logikę biznesową i bogatą funkcjonalność. Wraz z rozwojem oprogramowania doskonalona była metodologia jego wdrażania, co pozwoliło na osiągnięcie jej wysokiej skuteczności, większość naszych wdrożeń kończy się w czasie krótszym niż pół roku, gwarantując tym samym zadowolenie klientów.

Pracownicy firmy Sacer Pracownicy Zespół pracowników Sacer s.c. składa się z doświadczonych projektantów i analityków, zdolnych programistów oraz prężnego zespołu wdrożeniowego, którego członkowie mają przygotowanie ekonomiczne łącznie z uprawnieniami głównego księgowego i licencjami zarządcy nieruchomości. Duże doświadczenie firmy w połączeniu z fachowością pracowników działających w zespołach wdrożeniowych pozwala na aktywną pomoc w procesie przekształceń organizacyjnych zachodzących u klientów lub wynikających ze zmian w ustawodawstwie.

System zarządzania jakością System Zarządzania Jakością W celu ciągłego doskonalenia jakości oferowanych przez firmę produktów i usług, firma Sacer s.c. wdrożyła System Zarządzania Jakością, spełniając wymagania normy PN-EN ISO 9001:2015 jako naszego modelu zapewnienia jakości. Certyfikat jakości z zakresu projektowania, wytwarzania, wdrażania i serwisowania oprogramowania oraz sprzedaży i serwisu sprzętu komputerowego został wydany przez PIHZ Certyfikacja sp. z o.o. z Gdyni.

Partnerzy firmy Sacer Partnerzy Firma Sacer s.c. współpracuje z:

Sacer Południe
ul. Inżynierska 72a
53-230 Wrocław
tel. (0-71) 363-21-70, fax (0-71) 733-60-95

Marann Computer Systems
ul. Głogowska 37
45-315 Opole
tel./fax (0-77) 441-70-36
e-mail: marann@op.onet.pl
3 B Komputer s.c.
ul. Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn Koźle
tel. 693 902 228
e-mail: jkedzierski@3bk.com.pl